Новини ринку

Нацкомфінпослуг анулювала ліцензію на ОСЦПВВНТЗ ПрАТ «СК «Статус»

10.12.13

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, розглянувши справи про порушення законів та інших нормативно-правових актів, що регулюють діяльність з надання фінансових послуг, провадження у яких розпочато актом про правопорушення Приватним акціонерним товариством «Страхова компанія «Статус» (код за ЄДРПОУ 31201694; місцезнаходження: пр. Возз’єднання, буд. 15, м. Київ, 02160) (далі – ПрАТ «СК «Статус» або Товариство) законодавства про фінансові послуги від 22.10.2013 № 1164/13-10/13/7

ПОСТАНОВИЛА:

  1. Анулювати (відкликати) ліцензію Приватного акціонерного товариства «Страхова компанія «Статус» на провадження страхової діяльності у формі обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.
  2. Розпорядження набирає чинності з 16.12.2013.
  3. Звернути увагу Товариства на те, що анулювання (відкликання) ліцензії не звільняє Товариство від обов’язку виконувати свої зобов’язання за укладеними договорами зі споживачами фінансових послуг щодо виду фінансових послуг, на право провадження якого вона видана.

Джерело: Інформаційне повідомлення Нацкомфінпослуг

Перевірка "Автоцивілки" ПЕРЕГЛЯНУТИ
ОЦІНКА
ДІЯЛЬНОСТІ
СТРАХОВИКІВ
ПЕРЕГЛЯНУТИ