Новини ринку

Голова Нацкомфінпослуг Борис Візіров зустрівся зі студентами Київського національного університету ім.Тараса Шевченка

06.12.13

   Голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, Борис Візіров зустрівся зі студентами економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. 

 Голова державного регулятора розповів студентам, аспірантам та викладачам економічного факультету про основні напрями законодавчої діяльності Нацкомфінпослуг, завдання концепції розвитку ринку небанківських фінансових послуг, що були затверджені у квітні 2013 року та активно реалізуються в державі.

    Основна увага на зустрічі була приділена захисту прав споживачів небанківських фінансових послуг та впровадженню програм фінансової грамотності населення. Як зазначив Борис Візіров, з січня по серпень 2013 до Нацкомфінпослуг надійшло 6 253 звернення громадян стосовно порушень прав споживачів суб’єктами піднаглядних ринків. Завдяки вжитих регулятором заходів громадяни отримали майже 30 млн. грн. страхових відшкодувань. Сервісний центр Нацкомфінпослуг за вказаний період надав консультаційну допомогу 341 фізичній особі та 383 фінансовим установам.  

   Найбільша кількість питань студентів до голови Нацкомфінпослуг стосувалася розвитку недержавного пенсійного страхування, припинення дії фінансових пірамід, діяльність яких підпала під активну увагу держрегулятора, а також результатів бізнес-форуму, що відбувся у Вільнюсі.

   «Євроінтеграцію було визначено як пріоритет зовнішньої політики країни. Влада зробила все можливе, щоб державні інтереси України не було порушено при реалізації цього курсу, для якого протягом останніх двох років зроблено багато конкретних кроків. Офіційні делегати та робочі групи продовжують плідну співпрацю з представниками ЄС, у тому числі над   розробкою дорожньої карти процесу євроінтеграції», - зазначив Голова Нацкомфінпослуг.

    Борис Візіров запросив студентів до конструктивного діалогу, обміну думками та пропозиціями та запевнив, що двері державного регулятора відкриті для інтелектуальної молоді до практичного використання знань, набутих під час навчання у провідному виші країни. Він виразив сподівання, щоб спілкування, яке почалось між Нацкомфінпослуг та Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, не завершувалось і перейшло найближчим часом у практичну площину.

Перевірка "Автоцивілки" ПЕРЕГЛЯНУТИ
ОЦІНКА
ДІЯЛЬНОСТІ
СТРАХОВИКІВ
ПЕРЕГЛЯНУТИ