Новини МТСБУ

Моторне (транспортне) страхове бюро України оголошує конкурс

18.02.22

Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ) оголошує конкурс щодо відбору страховика з надання страхових послуг для працівників МТСБУ за договорами добровільного медичного страхування.

До участі в конкурсі допускається страховик-член МТСБУ, що має ліцензію на здійснення добровільного медичного страхування.

Конкурсні пропозиції учасників надсилаються поштовим відправленням або нарочно в закритому конверті з поміткою «КОНКУРСНА ПРОПОЗИЦІЯ» на адресу МТСБУ: 02154, м. Київ, Русанівський б-р., 8, (02002, Київ -2, а/с 272).

Прийом документів для участі в конкурсі буде здійснюватися до 01 березня 2022 року (включно).

Конкурсна пропозиція учасника включає:

1) Заяву страховика на участь у відкритому конкурсному відборі страховика з добровільного медичного страхування із зазначенням терміну, протягом якого пропозиція страховика залишається дійсною (актуальною);

2) Проект договору добровільного медичного страхування з ціновою пропозицією, розрахованою на 50-60 осіб, з обов’язковим  Covid-пакетом;

3) Список вузько та багатопрофільних спеціалізованих медичних закладів (державної, відомчої та приватної форм власності), у тому числі медичні заклади для проведення  МРТ, КТ діагностики, заклади для виклику лікаря додому (дорослі), заклади для проведення лабораторної діагностики, отримання невідкладної допомоги (виклик бригади), аптечних закладів тощо;

4) Список уповноважених осіб страховика-учасника відкритого конкурсу з питань укладення договору добровільного медичного страхування.

Отримати консультацію з приводу підготовки та оформлення конкурсної документації можливо  в уповноваженої особи МТСБУ - Вергелес Марини Леонідівни, тел. (050) 332-81-01.

Перевірка "Автоцивілки" ПЕРЕГЛЯНУТИ
ОЦІНКА
ДІЯЛЬНОСТІ
СТРАХОВИКІВ
ПЕРЕГЛЯНУТИ