Новини МТСБУ

Страховики стали справжніми «диригентами змін» у розбудові галузі ОСЦПВ

23.03.21

Про зміни, що відбуваються в сфері ОСЦПВ, розповідає Генеральний директор МТСБУ Володимир Шевченко спеціально для видання «Український страховий клуб»:

«Останні декілька років були, без перебільшення, роками зростання та оновлення для нашої галузі. Щорічна кількість договорів ОСЦПВ, які укладаються членами МТСБУ, зросла за п’ять років на 1,2 млн. шт. (з 6,8 млн. у 2015 р. до 8 млн. у 2019 р.). Обсяг страхових платежів збільшився в 1,7 рази (з 3 млрд. до 5,1 млрд. грн.). Страховики ОСЦПВ за період 2015-2019 р.р. врегулювали понад 600 тис. шт. страхових випадків, за якими сплачено близько 9 млрд. грн. відшкодування, ще понад 623 млн. грн. МТСБУ сплатило з фонду захисту постраждалих Бюро.

Цього року тренд до зростання показників ринку також зберігається, незважаючи на складну ситуацію, викликану пандемією. За попередніми підсумками, в 2020 р. укладено 8,3 млн. договорів ОСЦПВ (+4% до показників 2019 р.), сума платежів за якими становить майже 6,2 млрд. грн. Кількість вимог, врегульованих страховиками ОСЦПВ, складає 145 тис. шт., а сума сплачених відшкодувань – понад 2,8 млрд. грн.(+10,8%). Україна - одна з небагатьох країн регіону Східної і Центральної Європи, які в 2020 р. в умовах загальносвітової кризи спроміглися збільшити показники ринку за кількістю договорів і преміями, та сплатити постраждалим більший обсяг компенсацій, ніж в попередні періоди.

Цифри переконливі, але ще більше вражають якісні зміни, а також величезна робота, що була проведена регуляторами і учасниками нашого ринку для того, щоб стабільні, системні зміни на краще стали нормою розвитку національного ринку ОСЦПВ.

ОСЦПВ перетворюється на галуззь, що відповідає стилю життя сучасних людей, для яких важливий якісний, швидкий сервіс та можливість вирішення більшості повсякденних життєвих завдань в он-лайні. Ми успішно долаємо перехід від сфери, де крізь були потрібні «папірці», до цифрової екосистеми, де всі сервіси доступні у гаджетах кожного громадянина.

Діджиталізація - ключовий практичний пріоритет ринку ОСЦПВ та МТСБУ. За кілька років ми зробили справжній прорив: з’явилися зручні електронні сервіси для страхувальників (електронний поліс, електронний європротокол, перевірка дійсності полісу на сайті МТСБУ та через мобільний застосунок «Дія», електронний кабінет отримувача регламентних виплат).

Запроваджена низка діджитальних рішень для оптимізації роботи МТСБУ та взаємодії з професійними учасниками ринку: система електронних комунікацій з іноземними Бюро, з аварійними комісарами та експертами, система електронного документообігу.

Діє автоматизований контроль за наявністю міжнародних полісів «Зелена карта» на автомобілі, що виїжджають за кордон та перевірка дійсності полісів внутрішнього ОСЦПВ співробітниками Нацполіції за допомогою запиту до ЦБД МТСБУ.

І це лише початок цифрової трансформації галузі. Ми маємо стратегічне бачення та амбіційні щодо повного переходу галузі на інноваційні рейки. Одне з першочергових завдань – запровадження віддаленого врегулювання страхових подій, завдяки чому постраждалі в ДТП зможуть надавати необхідні для отримання відшкодування документи в електронному вигляді.

Хочу зазначити, що позитивні зміни, які тривають зараз в ОСЦПВ, є в значній мірі ініціативою і заслугою страховиків та МТСБУ як їх саморегульованого об’єднання. Можна сміливо сказати, що лише в останні роки страхові компанії стали повноцінними «диригентами змін» в роботі Бюро, розбудові ринку, діалозі з представниками влади та регулятором.

Завдяки спільним зусиллям було вдосконалена система корпоративного управління МТСБУ. Управлінські рішення в Бюро зараз приймаються на основі чітко визначених процедур, узгоджених страховими компаніями-членами у встановленому порядку. Працюють дорадчі органи, що дозволяють залучити кожну компанію до напрацювання ідей та рішень. Ми повністю виключили можливість політичного тиску на Бюро, що довгий час було однією з болючих проблем та стратегічних ризиків галузі.

В результаті маємо безпрецедентне зростання рівня прозорості роботи ринку і Бюро, яке стало фундаментом для укріплення взаємодії між страховиками та зростання довіри з боку споживачів страхових послуг.

Значна частина бізнес-процесів та процедур МТСБУ було автоматизовано (наприклад, визначення розміру розрахунку та повернення коштів із гарантійних фондів МТСБУ, процедура здійснення регламентних виплат). Триває сертифікація діяльності Бюро відповідно до стандартів якості ISO 9001 та запровадження системи електронного документообігу.

Основна інформація щодо роботи Бюро є доступною для публічного ознайомлення (формування та розміщення коштів гарантійних фондів, виплат із гарантійних фондів, показників діяльності ОСАГО, показників діяльності страховиків-членів МТСБУ). Щоквартально готується і оприлюднюється «світлофор» МТСБУ з оцінками роботи та фінансового стану кожного страховика. Ми ведемо активну роз’яснювальну роботу ЗМІ соціальних медіа, щоб кожен учасник дорожнього руху краще розумів свої права та обов’язки.

Страховики ОСЦПВ готові до більшої відповідальності за майбутнє галузі. Зараз, коли триває розробка законодавчої бази функціонування саморегулівних організацій на небанківському фінансовому ринку, час розглянути перспективу розширення спроможності МТСБУ координувати зусилля його членів задля розвитку галузі.

Головні результати нашої спільної роботи – відчутне покращення страхового захисту постраждалих в ДТП. За останні роки з ініціативи Бюро відбулось два підвищення страхових сум з ОСЦПВ. Строк врегулювання страхових подій з 2015 до 2019 р. скоротився більше ніж вдвічі, кількість скарг на дії страховиків – в півтора рази. В 2020 р., незважаючи на складну ситуацію, яку переживав весь світ внаслідок пандемії, ці показники теж покращились. Рівень скарг на дії страховиків ОСЦПВ став безпрецедентно низьким, менше 1% від кількості виплат.

Модернізація законодавства відповідно до європейських стандартів, надійний захист учасників дорожнього руху, створення цифрової екосистеми моторного страхування мають стати «трьома китами» розвитку національної галузі ОСЦПВ.

Перевірка "Автоцивілки" ПЕРЕГЛЯНУТИ
ОЦІНКА
ДІЯЛЬНОСТІ
СТРАХОВИКІВ
ПЕРЕГЛЯНУТИ