Новини МТСБУ

Європротокол у смартфоні

16.10.20

В Україні діють цифрові сервіси, завдяки яким оформити аварійну ситуацію на дорозі європротоколом можна на сайті МТСБУ https://dtp.mtsbu.ua/index.html    та   в мобільному  додатку для смартфонів  «Мій Поліс». Тепер оформлення ДТП можливе без виклику поліції, заповнення паперових бланків та перевантаження дорожнього руху. Для оформлення ДТП достатньо мати при собі смартфон та вибрати один з двох варіантів - завантажити додаток чи пройти оформлення на сайті МТСБУ.

Завантажити мобільний додаток «Мій Поліс» для оформлення європротоколу  можливо через наведені нижче QR коди чи за посиланням на додаток на ресурсах

App Store https://apps.apple.com/ua/app/мій-поліс/id1482457540

і Google Play https://play.google.com/store/apps/details?id=com.smartpolicyapp

 pic3

Нагадуємо, що європротоколом  можна скористатися при умовах, коли:

-         відсутні травмовані (загиблі) люди,

-         водії-учасники ДТП мають поліси автоцивільної відповідальності,

-         наявна згода водіїв транспортних засобів - учасників ДТП щодо її обставин,

-         у водіїв відсутні ознаки алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або перебування під впливом лікарських препаратів.

У разі невиконання хоча б однієї з зазначених умов, виклик відповідного підрозділу Національної поліції для оформлення ДТП є обов’язковим.

Додаткові умови для застосування системи «Електронний Європротокол»:

-         транспортні засоби обох учасників ДТП повинні мати діючі поліси внутрішнього страхування. Якщо будь-який ТЗ забезпечений полісом іноземного страховика, необхідно використовувати паперовий бланк Європротоколу або викликати поліцію;

-         водії повинні мати при собі справні мобільні телефони. Хоча б один з учасників ДТП повинен мати з собою пристрій (смартфон, планшет, ноутбук) з фотокамерою та доступом в Інтернет.

Важливо пам’ятати, що при оформленні європротоколу страхове відшкодування є лімітованим. Зараз, відповідно до Розпорядження Нацкомфінпослуг від 29.12.2015 №3471, такий ліміт складає 50 000 грн.

Перевірка "Автоцивілки" ПЕРЕГЛЯНУТИ
ОЦІНКА
ДІЯЛЬНОСТІ
СТРАХОВИКІВ
ПЕРЕГЛЯНУТИ