Новини МТСБУ

Інноваційний хаб МТСБУ продовжує відбір стартапів

10.09.20

Наприкінці минулого року розпочав роботу інноваційний хаб МТСБУ, який допомагає розвивати і просувати технологічні стартапи у фінансовій галузі, зокрема, страхуванні і сфері безпеки дорожнього руху.

Експертною групою найпершим був відібраний проект «Мій поліс» – мобільний застосунок, який використовується для оформлення електронного європротоколу при ДТП. Експерти високо оцінили практичну перспективність застосунку з точки зору доповнення вже працюючого сервісу оформлення електронного європротоколу через веб-інтерфейс, що розширить коло користувачів європротоколу та підвищить зручність його використання.

 Найближчим часом експертна група розгляне три нові проекти, що надійшли до хабу:

1. Помічник при ДТП: мобільний застосунок, що допомагатиме дотримуватись необхідної послідовності дій у разі ДТП на території України та поза межами України (ДТП на території країн, що входять до системи «Зелена картка»), в тому числі для отримання першої медичної допомоги.

Також застосунок дасть змогу укласти електронний європротокол у визначених законодавством випадках, міститиме контакти страховиків ОСЦПВ, відповіді на часті запитання щодо здійснення ОСЦПВ і повідомлення з новинами у сфері дорожнього руху та автострахування. Зараз проект знаходиться на стадії прототипу.

2. VIAPP – перша в України SAAS-платформа он-лайн страхування з мультиплікатором під «прайвіт лейбл». Завдяки платформі страхувальники зможуть оформити он-лайн договори автострахування, медичного страхування, страхування майна та туристичного страхування для осіб, що виїжджають за кордон. В перспективі передбачена інтеграція платформи з державними онлайн сервісами (Дія, SmartSity), запровадження сервісів сповіщення клієнтів платформи про евакуацію автівки та накладання штрафів за порушення правил дорожнього руху, опції соціальних проектів.

3. Єврокомісар – он-лайн проект, що націлений на вирішення типових проблем учасників дорожнього руху у випадку настання дорожньої пригоди, та прискорення процесу оформлення ДТП. Рішення передбачає такі опції:

  • · швидка відправка європротоколу, повідомлення про ДТП та заяви на виплату до страховика
  • · можливість оформлення ДТП без інтернет покриття
  • · автоматизація роботи відділу врегулювання страховика ОСЦПВ
  • · єдина база сервісів, необхідних у разі ДТП

Нагадаємо, в рамках роботи хабу інноваційні проекти-стартапи презентують свої технологічні рішення експертній групі МТСБУ і отримують консультаційну, організаційну та інформаційну допомогу щодо законодавчої бази і нормативних вимог в сфері ОСЦПВ та безпеки дорожнього руху, бізнес-процесів, специфіки клієнтської поведінки у моторному страхуванні. Експертна група МТСБУ проводить аналіз запропонованих інноваційних рішень і сервісів з категорії іншуртех. Функції експертної групи - прийняття рішення щодо доцільності підтримки стартапу, встановлює механізми і шляхи підтримки (допомога в отриманні фінансування, медіапідтримка, організаційна підтримка тощо).

Оскільки МТСБУ є об’єднанням страховиків, що працюють на ринку ОСЦПВ, Бюро також вбачає свою роль у допомозі стартапам знаходити партнерів серед страхових компаній-членів Бюро, сприяти створенню взаємовигідних відносин між страховиками ОСЦПВ і проектами, що розробляють рішення для технологічної трансформації фінансової екосистеми.

Для участі у роботі хаба стартапам необхідно надіслати презентацію на електронну адресу Проектного офісу МТСБУ project_office@mtibu.kiev.ua

Перевірка "Автоцивілки" ПЕРЕГЛЯНУТИ
ОЦІНКА
ДІЯЛЬНОСТІ
СТРАХОВИКІВ
ПЕРЕГЛЯНУТИ