Новини МТСБУ

МТСБУ - провайдер інновацій в моторному страхуванні

21.08.20

«Мій поліс» – мобільний застосунок для оформлення електронного європротоколу - стане першим іншуртех-проектом, розвиненим за підтримки інноваційного хабу МТСБУ.

Нагадаємо, інноваційний хаб Бюро, який допомагає технологічним стартапам у фінансовій галузі, зокрема, страхуванні і сфері безпеки дорожнього руху, розпочав роботу наприкінці минулого року.

В рамках хабу інноваційні проекти-стартапи презентують свої технологічні рішення МТСБУ і отримують консультаційну допомогу щодо законодавчої бази і нормативних вимог в сфері ОСЦПВ та безпеки дорожнього руху, бізнес-процесів, специфіки клієнтської поведінки у моторному страхуванні.

Оскільки МТСБУ є об’єднанням страховиків, що працюють на ринку ОСЦПВ, Бюро також вбачає свою роль у допомозі стартапам знаходити партнерів серед страхових компаній-членів Бюро, сприяти створенню взаємовигідних відносин між страховиками ОСЦПВ і проектами, що розробляють рішення для технологічної трансформації фінансової екосистеми.

Експертна група МТСБУ, що проводить аналіз запропонованих інноваційних рішень і сервісів, проаналізувала та організувала презентації декількох проектів з категорії іншуртех. Функції Експертної групи - прийняття рішення щодо доцільності підтримки стартапу, встановлює механізми і шляхи підтримки (допомога в отриманні фінансування, медіа підтримка, організаційна підтримка тощо).

Експертною групою був відібраний проект «Мій поліс» – мобільний застосунок, який може використовуватись при ДТП для оформлення електронного європротоколу. Крім того, застосунок дає можливість перевести в електронний вигляд паперовий поліс.

Високо оцінена і практична перспективність застосунку з точки зору доповнення вже працюючого сервісу оформлення електронного європротоколу через веб-інтерфейс, що розширить коло користувачів європротоколу та підвищить зручність його використання.

«Нашим проектним офісом і експертною групою з відбору найкращих стартапів був визнаний переможцем першого відбору стартап молодих програмістів «Мій поліс», готове рішення для смартфонів IOS і Android з функцією електронного європротоколу та оцифрування паперового полісу. Була проведена експертиза цього програмного продукту і зроблено висновок про його повну придатність для практичного застосування. Чудова ідея, яка дозволить спростити заповнення європротоколу та поступово позбавлятися від паперових бланків», – прокоментував Генеральний директор МТСБУ Володимир Шевченко.

В ході спільної роботи стартапу і Бюро було проведено тестування взаємодії застосунку та ЦБД МТСБУ стосовно його безперебійної роботи.

Найближчим часом МТСБУ проведе інформаційну кампанію для популяризації проекту «Мій поліс» серед страховиків та автовласників. Зокрема, з цією метою буде зроблений та поширений в інформаційному просторі відеоролик, де наочно показано, як задіяти функції застосунку. «Ми відзняли на відео наші власні спроби користування застосунком, і можемо засвідчити, що співробітники МТСБУ перевірили власноруч: «Мій поліс» зрозумілий та зручний у використанні», - розповідає Анна Коритіна, фахівець із зв'язків з громадськістю Бюро.

Володимир Шевченко додав: «Ми чекаємо на нові звернення від стартапів, які хочуть активно приєднатись до процесу інноваційного розвитку сфери страхування. Сучасний іншуртех має багато напрямків, від інтегрованих платформ, інтернету речей до рішень, що допомагають автоматично запобігати страховому шахрайству та інструментів поведінкової аналітики. Ми зацікавлені, щоб до хабу долучались проекти різних напрямків задля всебічної діджитальної трансформації галузі».

 

Нагадаємо, для участі у роботі хаба стартапам необхідно надіслати презентацію на електронну адресу Проектного офісу МТСБУ project_office@mtibu.kiev.ua

Перевірка "Автоцивілки" ПЕРЕГЛЯНУТИ
ОЦІНКА
ДІЯЛЬНОСТІ
СТРАХОВИКІВ
ПЕРЕГЛЯНУТИ