Новини МТСБУ

Володимир Шевченко увійшов до рейтингу «ТОП-25 найуспішніших українських менеджерів»

06.07.20

Генеральний директор МТСБУ Володимир Шевченко увійшов до рейтингу «ТОП-25 найуспішніших українських менеджерів», проведеного виданням «Ділова столиця».

При відборі кандидатів головним критерієм було вміння знайти ефективну відповідь на виклики, що стоять перед галуззю, в тому числі на проблеми, що виникають через соціальні та економічні зміни, які відбуваються у світі. Під час підготовки рейтингу враховувався досвід роботи і інші професійні показники кандидатів. Використовувалися відомості з різних відкритих джерел, в тому числі офіційна інформація компаній, повідомлення ЗМІ, думки галузевих експертів.

 

Організатори рейтингу відзначили, що МТСБУ під керівництвом Володимира Шевченка ефективно сприяло модернізації ринку ОСЦПВ. Зокрема, успішно триває цифрова трансформація галузі, реалізована низка кроків, які призвели до суттєвого зростання рівня захисту постраждалих в ДТП.

Також учасники та експерти ринку страхування визнають значні покращення у роботі МТСБУ: прозорість корпоративного управління та прийняття керівних рішень, якісне управління гарантійними фондами МТСБУ, оптимізацію та системну діджиталізацію бізнес-процесів Бюро.

 

«Завдання МТСБУ ширші та стратегічні, ніж просто здійснення виплат з гарантійних фондів. Це і участь у вирішенні проблем безпеки дорожнього руху, і забезпечення всіх власників транспортних засобів страховим захистом, і постійне підвищення рівня захисту інтересів потерпілих у ДТП, і діджіталізація галузі. Ми прагнемо як допомогти кожному, хто звернеться, так і активно брати участь в системному вирішенні проблем галузі» - прокоментував Володимир Шевченко.

 

Посилання: https://www.dsnews.ua/economics/top-25-samyh-uspeshnyh-ukrainskih-menedzherov-06072020100000

Перевірка "Автоцивілки" ПЕРЕГЛЯНУТИ
ОЦІНКА
ДІЯЛЬНОСТІ
СТРАХОВИКІВ
ПЕРЕГЛЯНУТИ