Новини МТСБУ

МТСБУ підтримує розвиток українських іншуртех-стартапів

26.11.19

МТСБУ починає створення інноваційного хабу, який допомагатиме розвивати і просувати технологічні стартапи у фінансовій галузі, зокрема, страхуванні і сфері безпеки дорожнього руху.

Перші кроки у роботі хаба – забезпечення можливості для стартапів презентувати свої розробки та технологічні рішення Дирекції Бюро, отримати консультаційну допомогу щодо «вузьких місць» у роботі галузі, законодавчої бази і нормативних вимог в сфері ОСЦПВ та безпеки дорожнього руху, бізнес-процесів, специфіки клієнтської поведінки у моторному страхуванні.

Оскільки МТСБУ є об’єднанням страховиків, що працюють на ринку ОСЦПВ, Бюро також бачить свою роль у допомозі стартапам знаходити партнерів серед страхових компаній-членів Бюро, сприяти створенню взаємовигідних відносин між страховиками ОСЦПВ і проектами, що розробляють рішення для технологічної трансформації фінансової екосистеми.

МТСБУ надаватиме інформаційну підтримку стартапам, популяризуючи нові ідеї та технологічні рішення. Для найбільш цікавих і перспективних ідей передбачена опція допомоги в отриманні фінансування для розвитку проекту.

«Зараз ми спостерігаємо, як фінтех-стартапи реалізують те, що звуть disruptive innovation, підривними інноваціями, які принципово змінюють ландшафт всієї фінансової галузі, не лише страхування. Багато з тих проблем фінансової сфери, що раніше намагались вирішити наприклад, традиційними бюрократичними методами, зараз розв’язуються завдяки новим поглядам на те, що уявляють собою сучасні фінансові сервіси та відповідним технологічним інноваціям.

МТСБУ вважає надзвичайно важливим сприяти діджитальній трансформації і технологічному розвитку галузі страхування. Створення платформи для підтримки іншуртех- стартапів – логічний крок для підтримки інновацій та інноваторів.».

Для участі у роботі хаба стартапам необхідно надіслати презентацію стартапа на електронну адресу Проектного офісу МТСБУ project_office@mtibu.kiev.ua.

Опис проекту повинен містити таку інформацію:

  • формулювання ідеї стартапу
  • поточна стадія стартапу (ідея, прототип, готове рішення)
  • опис переваг впровадження ідеї (бажано вказати показники, що можна вимірювати)
  • аналіз існуючих аналогів (Україна, закордон)
  • оцінка витрат на реалізацію ідеї і термін окупності проекту/повернення інвестицій
  • додаткова інформація

Презентація попередньо відібраних стартапів відбуватиметься в рамках спеціально створеної робочої групи МТСБУ. Про цікаві проекти, розвиток хабу, перебіг подій щодо розгляду ідей, що надходять, Бюро повідомлятиме на своєму сайті та на офіційній сторінці Бюро в соціальній мережі Facebook.

Перевірка "Автоцивілки" ПЕРЕГЛЯНУТИ
ОЦІНКА
ДІЯЛЬНОСТІ
СТРАХОВИКІВ
ПЕРЕГЛЯНУТИ