Новини МТСБУ

Відбулася робоча зустріч працівників Служби безпеки МТСБУ з викладацьким та виховним складом Академії патрульної служби НП України

10.05.19

02.05.2019 у приміщенні Національної академії внутрішніх справ України відбулася робоча зустріч з викладацьким та виховним складом Академії патрульної служби НП України та проведення занять із слухачами Академії.

Заняття проводилися працівниками Служби безпеки МТСБУ для слухачів Академії у кількості приблизно 400 осіб (21 група), у тому числі для тих, які у травні закінчують Академію та приступають до несення служби у складі нарядів патрульної поліції. У процесі навчання були висвітлені загальні відомості про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, функції та завдання МТСБУ. Особливу увагу було звернено на питання контролю за наявністю чинних договорів обов’язкового страхування с боку працівників патрульної поліції, їх прав та повноважень при здійсненні такого контролю, механізму виявлення та запобігання обігу фальшивих та фальсифікованих полісів ОСЦПВВНТЗ, роботі працівників поліції з Централізованою базою даних та контакт-центром МТСБУ.

Перевірка "Автоцивілки" ПЕРЕГЛЯНУТИ
ОЦІНКА
ДІЯЛЬНОСТІ
СТРАХОВИКІВ
ПЕРЕГЛЯНУТИ