Новини МТСБУ

МТСБУ підтримало соціальну ініціативу для молоді у сфері безпеки дорожнього руху

25.01.19

МТСБУ виступило співорганізатором та партнером Всеукраїнського конкурсу фото- та відео-робіт «Молодь за безпеку дорожнього руху».

Конкурс відбувся за ініціативи Міжнародного благодійного фонду «Допомоги постраждалим при ДТП», під егідою Міністерства освіти України та за підтримки МТСБУ, ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ України, Першого автомобільного телеканалу та телеканалу «Україна».

Головна мета конкурсу – сприяти вихованню покоління освічених та відповідальних учасників дорожнього руху, донести до українського суспільства значущість проблеми дорожньо-транспортного травматизму, продемонструвати прагнення молоді вирішити її, в ігровій формі підвищити обізнаність дітей та молоді щодо правил безпечної поведінки на дорозі.

За період проведення конкурсу з травня по листопад 2018 року до оргкомітету було надіслано біля 600 конкурсних робіт, у створенні яких брали участь понад дві тисячі учнів загальноосвітніх шкіл, вихованців дошкільних та позашкільних навчальних закладів, студентів, членів різних молодіжних колективів з усієї України.

Протягом листопада-грудня фото- та відео-роботи усіх учасників отримали більше 100 тис. переглядів на відкритій інтернет-платформі конкурсу, де кожен бажаючий мав змогу проголосувати за кращі з них. Участь у голосуванні за переможця конкурсу прийняло понад 50 000 осіб.

17 січня 2019 р. експертне журі у святковій атмосфері визначило та нагородило переможців. Виступаючи на церемонії нагородження, представники організаторів конкурсу, депутатського корпусу, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства освіти, Національної поліції, інші держслужбовці та представники бізнесу зауважили, що проведення конкурсу – важливий сигнал про те, що не лише держава активізує зусилля щодо підвищення безпеки дорожнього руху, реалізуючи ряд програм у цій сфері, але й українське суспільство поступово визнає життєву важливість безпеки на дорогах країни, та бере на себе відповідальність за її підвищення. Було також відзначено, що навчання правилам дорожнього руху в ігровій формі відповідає сучасним світовими тенденціям, та робить засвоєння правил дорожнього руху простішим для дітей.

ДТП – одна з головним причин смертності серед дітей віком 8-15 років. «Якщо хоча б кожна третя дитина знатиме правила дорожнього руху так добре, як учасники конкурсу – ситуація з дитячим травматизмом та смертністю на дорогах України значно покращиться» – зазначили представники Національної поліції.

Для всіх переможців конкурсу були підготовані подарунки від організаторів та партнерів. Генеральний директор МТСБУ Володимир Шевченко поздоровив та вручив подарунок від МТСБУ Тетяни Міщинській з Рівненщини - авторці роботи, що перемогла у категорії відеороликів.

«Безпека дорожнього руху – це питання, яке можна вирішити тільки об’єднавши зусилля держави, суспільства та бізнесу. Страхові компанії, що працюють у сфері ОСЦПВ, кожен день мають справу із страшними наслідками ДТП, тож наочно бачать важливість роботи, націленої на зниження рівня травматизму та аварійності в Україні. Ми вважаємо за честь підтримувати ініціативи, що допомагають нашим громадянам бути більше обізнаними щодо масштабів проблеми та шляхів її вирішення. Формат конкурсу «Молодь за безпеку дорожнього руху», коли молоді люди справді були зацікавлені продемонструвати свою відповідальність, креативність, вміння працювати у команді, є чудовим прикладом сучасних рішень у сфері профілактики ДТП», - заявив Володимир Шевченко.

Перевірка "Автоцивілки" ПЕРЕГЛЯНУТИ
ОЦІНКА
ДІЯЛЬНОСТІ
СТРАХОВИКІВ
ПЕРЕГЛЯНУТИ