Новини МТСБУ

МТСБУ здійснюватиме виплати за зобов’язаннями СК «Здорово»

22.01.19

МТСБУ розпочинає врегулювання страхових випадків за зобов’язаннями ПрАТ СК «Здорово». 1 лютого 2018 року компанія втратила право укладати договори ОСЦПВ в зв’язку з втратою статусу асоційованого члена МТСБУ.

Відшкодування за невиконаними зобов’язаннями страховика відбуватиметься в межах залишку коштів страховика у фондах МТСБУ та згідно п.3 Порядку повернення гарантійних внесків страховиків до фонду захисту потерпілих у ДТП шляхом врегулювання страхових випадків.

Прийом документів для отримання відшкодування за зобов’язаннями СК «Здорово» здійснюватиметься в період з 01 лютого 2019 р. по 30 квітня 2019 р. Подати документи можна особисто, за адресою - м. Київ, Русанівський бульвар, буд. 8, надіслати поштою за адресою - 02002, Київ-2, а/с 272 або надіслати електронною поштою на адресу mtibu@mtibu.kiev.ua

Гранична сума відшкодування за зобов’язаннями СК «Здорово» на одного потерпілого визначатиметься Президією МТСБУ з урахуванням отриманих МТСБУ заяв, які прийняті до розгляду та визнані МТСБУ, розміру наявного залишку коштів гарантійних внесків страховика до фонду захисту потерпілих.

Перевірка "Автоцивілки" ПЕРЕГЛЯНУТИ
ОЦІНКА
ДІЯЛЬНОСТІ
СТРАХОВИКІВ
ПЕРЕГЛЯНУТИ