Новини МТСБУ

Оголошення про проведення Конкурсу для вибору організації на виготовлення та постачання бланків страхових документів для укладання договорів з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів

19.06.18

Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ) повідомляє про початок проведення Конкурсу для вибору організації на виготовлення та постачання бланків страхових документів для укладання договорів з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.

Конкурс буде проведено у два етапи. За результатами першого етапу конкурсу на підставі відповідності кваліфікаційним вимогам, затвердженим рішенням Президії МТСБУ від 23.11.2017, Конкурсною комісією буде визначено перелік поліграфічних підприємств, які матимуть право взяти участь у другому етапі Конкурса.

За результатами другого етапу Конкурсу обереться переможець, з яким МТСБУ укладе договір на виготовлення бланків страхових документів.

Запрошуємо поліграфічні підприємства прийняти участь у першому етапі Конкурса та в строк до 11 липня 2018 року (включно) надати Конкурсні пропозиції, вимоги до оформлення яких містяться у посиланні.

Перевірка "Автоцивілки" ПЕРЕГЛЯНУТИ
ОЦІНКА
ДІЯЛЬНОСТІ
СТРАХОВИКІВ
ПЕРЕГЛЯНУТИ