Новини МТСБУ

На українських дорогах буде працювати ще одна інспекція

07.06.18

       Співробітники об'єднання страхових компаній України перевірятимуть небезпечні ділянки доріг, зніматимуть на відео та монтуватимуть пізнавальні програми, які агітують за безпеку дорожнього руху. 

         МТСБУ починає проект, який дозволить вийти за рамки Тижня безпеки дорожнього руху, і зробить таку акцію щорічною. Це проект, який ми назвали умовно «Інспектор моторного бюро», де з залученням широкого кола громадськості - особливо, нашої ініціативної молоді, - ми будемо проводити інспекцію небезпечних місць», - розповів для  порталу ISTOCHNIK.INFO Генеральний директор Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ), член опікунської ради Міжнародного благодійного фонду «Допомоги постраждалим в результаті ДТП» Володимир Шевченко.

         На сьогодні готуються нові інтерактивні формати програм у страховому бюро, які відрізнятимуться від минулорічних своєю багатофункціональністю в єднанні із  інноваційною, операційною, інтеграційною комплексною системою безпеки на дорогах.

         Детально: http://www.istochnik.info/transport/item/30199-na-ukrainskikh-dorogakh-budet-rabotat-eshche-odna-inspektsiya.html

Перевірка "Автоцивілки" ПЕРЕГЛЯНУТИ
ОЦІНКА
ДІЯЛЬНОСТІ
СТРАХОВИКІВ
ПЕРЕГЛЯНУТИ