Новини МТСБУ

До складу МТСБУ увійшли СК «Гардіан» та СК «ПСК-Захід»

15.06.17

На виконання рішення Загальних зборів МТСБУ від 12.04.2017 року про вступ СК «Гардіан» та СК «ПСК-Захід» до асоційованих членів МТСБУ, страхові компанії уклали договір про співробітництво з Бюро. Оплата базового гарантійного внеску в розмірі 500 тис. євро на дату сплати та інші фінансові зобов’язання, передбачені Статутом МТСБУ та законодавством компаніями виконані в повному обсязі.

СК «ПСК-Захід» - набула членство з 23 травня 2017 року, СК «Гардіан» - з 8 червня 2017 року».

СК Guardian (раніше «Укрфінполіс») працює на страховому ринку з 2007 року. Компанія в січні 2017 року повідомила про кардинальну зміну стратегії і виході на ринок роздрібних і корпоративних продажів. У планах СК на 2017 рік розвиток класичної мережі продажів з метою формування стійкого портфеля  як в роздрібному,  так і в корпоративному сегменті. Крім того особливе місце в діяльності компанії в поточному році займе розвиток добровільного медичного страхування, створення власної асистуючої компанії для якісного обслуговування клієнтів. Статутний капітал СК складає 100 млн грн.

http://www.grdn.com.ua/ru/

СК «ПСК-Захід» заснована в червні 2003 року. Спеціалізується на наданні послуг у сфері ризикового страхування, надає повний спектр страхових послуг. Статутний капітал страховика складає 11 млн грн.

http://www.psk-zahid.com/

 

Перевірка "Автоцивілки" ПЕРЕГЛЯНУТИ
ОЦІНКА
ДІЯЛЬНОСТІ
СТРАХОВИКІВ
ПЕРЕГЛЯНУТИ