Новини МТСБУ

До уваги кредиторів АСТ «ВЕКСЕЛЬ»

11.04.17

02 березня 2017 року Господарським судом м. Києва у справі про банкрутство АСТ «Вексель» (справа №44/282-б) винесена ухвала.

Згідно з зазначеною ухвалою МТСБУ зобов’язане за рахунок залишку коштів базового гарантійного внеску АСТ «Вексель» у строк до 02.06.17 здійснити регламентні виплати третім особам (потерпілим) за договорами обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, які включені до реєстру вимог кредиторів у справі № 44/282-б.

Особи, які мають вимоги до АСТ «Вексель» зі виплати страхового відшкодування за договорами згаданого виду обов’язкового страхування, за умови, що такі вимоги включенні до реєстру вимог кредиторів у справі № 44/282-б, але не задоволенні,  мають право звернутися до МТСБУ із заявою щодо здійснення регламентної виплати. Вимоги до такої заяви наведені у ст. 35 Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів». (форма заяви)

Така заява подається до МТСБУ у письмовій формі особою, яка має право на отримання регламентної виплати.

До заяви обов’язково має додаватися засвідчені заявником копії наступних документів:

- паспорту громадянина, а в разі його відсутності іншого документу, яким відповідно до законодавства України може посвідчуватися особа заявника, якщо заявником є фізична особа;

- довідка про присвоєння одержувачу коштів ідентифікаційного номера платника податку (за умови його присвоєння), якщо заявником є фізична особа.

Також мають бути доданий документ банківської установи, що містить відомості про банківські реквізити заявника (за наявності).

Для забезпечення оперативного прийняття та виконання МТСБУ рішень щодо здійснення регламентних виплат за вказаними зобов’язаннями АСТ «Вексель», просимо заявників зазначати у заяві інформацію про дату включення їх вимог до реєстру вимог кредиторів у справі № 44/282-б.

У разі виникнення питань звертайтеся до контакт-центру МТСБУ за телефоном 0-800-608-800.

Перевірка "Автоцивілки" ПЕРЕГЛЯНУТИ
ОЦІНКА
ДІЯЛЬНОСТІ
СТРАХОВИКІВ
ПЕРЕГЛЯНУТИ