Новини МТСБУ

До уваги клієнтів СК "НОВА"

28.12.16

МТСБУ розпочинає здійснення відшкодування за зобов’язаннями страховиків, що втратили членство в МТСБУ.

З 2 січня 2017 року МТСБУ розпочинає прийом заяв та документів для врегулювання страхових випадків за договорами СК «НОВА». Прийом заяв та документів триватиме до 28 лютого 2017 року. Просимо всіх потерпілих, що мають невиконані зобов’язання за договорами ОСЦПВ, укладеними СК «НОВА», звернутись до МТСБУ з заявами про отримання відшкодування.

Відшкодування за зобов’язаннями страховика буде відбуватись з урахуванням наступних умов:

- одержувачем виплат можуть бути виключно потерпілі – фізичні особи, яким заподіяна шкода, їх законні представники або спадкоємці;

- до виплат прийматимуться виключно заяви що надійшли до МТСБУ в період з 2 січня 2017 року до 28 лютого 2017 року включно;

 - страховий випадок за договором ОСЦПВ СК «НОВА» мав місце не пізніше дати припинення членства страховика в МТСБУ -  до  05 травня 2016 року.

Гранична сума виплати страхового відшкодування на одного потерпілого буде визначена Президією МТСБУ з урахуванням обсягу зобов’язань СК «Нова» за отриманими МТСБУ заявами та розміру наявного залишку коштів базового гарантійного внеску СК «Нова» в фондах МТСБУ.

Виплати страхового відшкодування за шкоду, заподіяну майну потерпілих-фізичних осіб, здійснюватимуться у розмірі оціненої шкоди, але не вище граничної суми виплати на одного потерпілого.

 

Для отримання відшкодування за невиконаними зобов’язаннями СК «Нова» потерпілим необхідно звернутись до МТСБУ з заявою (форма заяви додається) та надати необхідні документи:

а) засвідчену судом копію судового рішення про стягнення страхового відшкодування, а також оригінал чи засвідчену копію листа органу державної виконавчої служби щодо результатів виконання такого судового рішення, - у разі, якщо спір щодо виплати страхового відшкодування чи відшкодування шкоди розглядався у суді та прийнято рішення про задоволення позову;

б) засвідчену судом копію постанови суду про визнання особи, відповідальність якої була застрахована в СК «Нова» винною у вчиненні ДТП або інший документ, що підтверджує наявність підстав для настання цивільно-правової відповідальності такої особи, а також оригінали чи засвідчені належним чином копії документів, на підставі яких оцінено розмір шкоди, - у разі, якщо спори щодо виплати страхового відшкодування чи стягнення збитків з відповідальної особи не розглядалися у суді.

Відкрийте  це посилання для прегляду форми заяви на відшкодування.

ПЕРЕВІРКА
ЧИННОСТІ
ПЕРЕГЛЯНУТИ
ОЦІНКА
ДІЯЛЬНОСТІ
СТРАХОВИКІВ
ПЕРЕГЛЯНУТИ