Новини МТСБУ

МТСБУ представило варіанти списання боргу Брокбізнесбанку

28.03.16

МТСБУ провело зустріч з представниками страховиків членів Бюро для обговорення варіантів списання боргу Брокбізнесбанку перед фондами Бюро. Для обговорення було надано два варіанти списання коштів. Найбільшу підтримку отримав варіант списання боргу переважно за рахунок фонду фінансування бюро та інших не гарантійних фондів, курсової різниці та частково, за рахунок фонду захисту потерпілих. При цьому страховики підтримали варіант, де відбудеться мінімальне списання коштів за рахунок базового гарантійного внеску.

Закликаємо страховиків звернутись до Дирекції МТСБУ для уточнення варіантів списання боргу та суми доплати за кожним з варіантів списання. Індивідуальні консультації з страховиками проводяться щоденно.

«Проблема списання боргу Брокбізнесбанку має політичні передумови. На жаль, ми маємо справу з відповідальністю без вини, адже причиною виникнення цього боргу стала неправильна інвестиційна політика, що її проводило попереднє керівництво Координаційної ради. Тому ми наполягаємо на запровадженні відповідальності, в тому числі і фінансової за наслідки прийнятих керівництвом МТСБУ рішень в майбутньому», - зауважив Юрій Гришан, Президент МТСБУ.

«Проблема списання боргу Брокбізнесбанку є нашим спільним тягарем. Але сума боргу в 257 млн. грн. несе ризик для кожного із страховиків, адже цей актив не може прийматись в якості покриття резервів і саме тому несе загрозу. Розуміємо, що зменшення розміру базового гарантійного внеску зумовлює для страховиків необхідність доплати, що вкрай непросто в фінансових умовах сьогодення. Але списання коштів має відбутись.  Ми розраховуємо на розуміння і зважений підхід страхового ринку у вирішенні цього болючого питання», - наголосив Володимир Шевченко, Генеральний директор МТСБУ.

Перевірка "Автоцивілки" ПЕРЕГЛЯНУТИ
ОЦІНКА
ДІЯЛЬНОСТІ
СТРАХОВИКІВ
ПЕРЕГЛЯНУТИ