Новини МТСБУ

МТСБУ оприлюднило оцінки діяльності страховиків за другий квартал 2015 року

19.08.15

Президія МТСБУ на своєму засіданні 12 серпня 2015 року затвердила оцінки діяльності страховиків – членів МТСБУ за результатами другого кварталу. Розрахунок оцінок здійснювався відповідно до нового порядку моніторингу показників діяльності страховиків, що був затверджений Загальними зборами членів МТСБУ 26 березня 2015 року.

Новий порядок моніторингу передбачає розрахунки оцінок в першу чергу на підставі показників діяльності страховика по обов’язковому цивільно-правовому страхуванню відповідальності власників автотранспортних засобів . Розрахунок здійснюється на основі інформації Централізованої бази даних МТСБУ. В новому порядку оцінювання значно зросла питома вага показників якості врегулювання збитків (характеризує швидкість врегулювання збитків) і відносної кількості скарг від потерпілих і страхувальників на діяльність страховика (було  10%, стало  25%).

Таким чином, за результатами оцінювання 23 страховика отримали максимальну оцінку (оцінка 1), 26 компаній – оцінку 2, 9 компаній – оцінку 3. Найгіршу оцінку 4 не отримав ніхто.

Так, за другий квартал 2015 року у порівнянні з результатами діяльності страховиків за 1 квартал у 26 компаній оцінка покращилась, ще у 26 компаній залишилась незмінною, у 6 компаній – погіршилась.

МТСБУ й надалі буде здійснювати моніторинг показників діяльності страховиків і вдосконалювати діючі регламенти для підвищення надійності страхового захисту і розвитку страхування в Україні.

«Зміна методики дозволяє провести більш об’єктивний аналіз діяльності страховиків на ринку ОСЦПВ. Приємно констатувати, що майже половина страховиків за останній квартал покращили свої результати у сфері якості врегулювання страхових подій. Маємо надію, що «світлофор» і надалі допомагатиме клієнтам у виборі надійної страхової компанії», - заявив Володимир Шевченко, Генеральний директор МТСБУ.

Оцінка діяльності страховиків на сайті МТСБУ:

  • Фіолетовим кольором відображено компанії, що мають заборгованість перед фондами МТСБУ. Цей показник змінний. Актуальні показники діяльності компанії буде відображено після погашення ними заборгованості перед Бюро.

Перевірка "Автоцивілки" ПЕРЕГЛЯНУТИ
ОЦІНКА
ДІЯЛЬНОСТІ
СТРАХОВИКІВ
ПЕРЕГЛЯНУТИ