Новини МТСБУ

МТСБУ застерігає від придбання фальшивого полісу ОСАЦВ!

09.02.15

Останнім часом на ринку обов’язкового страхування автоцивільної відповідальності (ОСАЦВ) збільшилась кількість виявлених фальшивих бланків полісів. Імовірна причина такого явища пов’язана із зоною проведення АТО та поліграфічними можливостями комбінатів, які знаходяться на цій території.

«Оскільки пересічному громадянину розпізнати фальшивий бланк полісу досить складно, ми радимо при покупці полісу ОСАЦВ перевіряти його чинність на сайті МТСБУ, де необхідно ввести тільки серію та номер полісу, після чого буде завантажена інформація про його статус та за якою страховою компанією закріплений конкретний бланк (https://cbd.mtibu.kiev.ua/MTSBU_Pages/Parameters/SearchParams.aspx?ParamsName=SearchInsurerByPolicy&AutoAuth=true)», - зазначає Генеральний директор МТСБУ Володимир Шевченко.


З метою убезпечення від покупки фальшивих та/або недійсних полісів ОСАЦВ, а також для запобігання поширення шахрайства, МТСБУ наполегливо рекомендує ні в якому разі не придбавати поліси у так званих «пересувних» пунктах продажу на базі звичайних автомобілів, а звертатися до стаціонарних пунктів продажів, офісів, центрів, представництв страховиків.

У разі покупки полісу у страхового агента треба перевіряти його повноваження (наявність договору, посвідчення, тощо) або перевіряти його наявність у Реєстрі страхових агентів на сайті МТСБУ (https://cbd.mtibu.kiev.ua/MTSBU_Pages/Parameters/SearchParams.aspx?ParamsName=-1639528499&AutoAuth=true).

МТСБУ також застерігає від придбання полісів ОСАЦВ, що продаються зі значними знижками, що надаються безпідставно. Крім цього, з метою отримання підтвердження платежу (чек, квитанція), радимо здійснювати оплату за допомогою банківських установ, терміналів тощо.

МТСБУ закликає перевіряти статус страховика – чи є він членом МТСБУ перед укладанням нового договору ОСАЦВ. Таку інформацію можна також перевірити, звернувшись до сайту МТСБУ в розділі «Для споживачів», за посиланням http://www.mtsbu.ua/ua/about_us/members_list/.

ПЕРЕВІРКА
ЧИННОСТІ
ПЕРЕГЛЯНУТИ
ОЦІНКА
ДІЯЛЬНОСТІ
СТРАХОВИКІВ
ПЕРЕГЛЯНУТИ