Новини МТСБУ

ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» втратило статус асоційованого члена МТСБУ

24.12.14

Законом України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» встановлено, що  страховик, який протягом двох місяців має заборгованість перед  МТСБУ щодо сплати у повному обсязі внесків, відрахувань до фондів МТСБУ, створених відповідно до цього Закону, або  компенсації  витрат, здійснених МТСБУ за його зобов’язаннями, втрачає статус асоційованого  та/або  повного члена МТСБУ.

З 23 грудня 2014 року Публічне Акціонерне Товариство «Українська страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО»  (далі – ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО») втратило статус асоційованого члена Моторного (транспортного) страхового бюро України.

Підставою припинення членства ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» стала заборгованість по сплаті відрахувань до фондів МТСБУ понад два місяці.

Нагадаємо, що з 21 листопада 2014 року у зв’язку з наявністю заборгованості щодо сплати коштів до Фонду страхових гарантій МТСБУ ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» втратило статус повного члена МТСБУ та не має права укладати договори міжнародного страхування «Зелена картка».

Припинення повного та асоційованого членства в МТСБУ ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» не звільняє страховика від виконання зобов’язань за укладеними  раніше договорами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників.

 

Перевірка "Автоцивілки" ПЕРЕГЛЯНУТИ
ОЦІНКА
ДІЯЛЬНОСТІ
СТРАХОВИКІВ
ПЕРЕГЛЯНУТИ