Новини МТСБУ

Завдяки сприянню МТСБУ страховиками виплачено близько 30 млн грн

18.12.14

Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ) з метою захисту прав потерпілих осіб та страхувальників вживає заходи, направлені на покращення якості надання страховиками послуг обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Один із ключових векторів – робота зі скаргами від постраждалих, за результатами якої до страхових компаній – членів МТСБУ можуть застосовуються заходи впливу у вигляді штрафних санкцій, а також позбавлення членства у Бюро.

Так, завдяки оперативному розгляду МТСБУ скарг від громадян лише впродовж листопада поточного року було виплачено 2,3 млн грн. Усього за 11 місяців 2014 року в результаті сприяння Моторного (транспортного) страхового бюро України страховиками-членами МТСБУ здійснена виплата страхового відшкодування на загальну суму понад 29,9 млн грн, що на 25% більше у порівнянні з аналогічним періодом попереднього року.

«МТСБУ проводить активну роботу у напрямку підвищення довіри споживачів до страхових послуг, тому ми свідомо прискорюємо процес розгляду заяв від невдоволених споживачів, -  розказує Генеральний директор МТСБУ Володимир Шевченко. - Суттєве зростання показника виплат свідчить про те, що страхові компанії – члени Бюро не відмежовуються, а, не дивлячись на складну політичну і економічну ситуацію, вишукують резерви на виплати постраждалим». На думку В. Шевченко, МТСБУ має виступити в ролі консолідуючої сили, яка об’єднує страховиків для побудови цивілізованого ринку, де своєчасне виконання зобов’язань перед клієнтами – є нормою.

З інформацією щодо оцінки діяльності страховиків – членів МТСБУ можна ознайомитись на офіційному порталі МТСБУ за посиланням http://mtsbu.ua/ua/assessment/.

 

Перевірка "Автоцивілки" ПЕРЕГЛЯНУТИ
ОЦІНКА
ДІЯЛЬНОСТІ
СТРАХОВИКІВ
ПЕРЕГЛЯНУТИ