Новини МТСБУ

Нові кадрові рішення Президії МТСБУ як результат консолідації ринку ОСАЦВ та конструктивного діалогу з Регулятором

12.11.14

Події, які відбулися і відбуваються сьогодні в Україні, знаменують зміни і новий історичний етап її розвитку. Переосмислення вимагає, як і розвиток економіки нашої країни, так і сфера обов'язкового страхування автоцивільної відповідальності (ОСАЦВ) зокрема.

Очевидним є те, що нестабільна ситуація в країні вплинула на функціонування роботи ринку ОСАЦВ і відповідно на роботу Моторного (транспортного) страхового бюро України.

Беручи до уваги складність ситуації, що склалася, Президія одноголосно ухвалила нові кадрові рішення, зокрема призначила Генеральним директором МТСБУ Володимира Шевченка та обрала Президентом МТСБУ Юрія Гришана, продемонструвавши консолідацію зусиль, згуртованість і готовність стабілізувати ринок ОСАЦВ.

«Своєю роботою в МТСБУ я маю намір повернути довіру наших громадян до страхування автоцивільної відповідальності. Досягти такої мети  можливо завдяки реалізації політики інформаційної прозорості та відкритості. Перші кроки у цьому напрямку вже зроблені, зокрема, повний перелік всіх депозитів МТСБУ з відсотковими ставками та строками, який завжди був закритою інформацією, відтепер знаходиться у відкритому доступі на офіційному сайті МТСБУ та буде оновлюватися на постійній основі (http://www.mtsbu.ua/ua/presscenter/news/112246/»), - зазначив Володимир Шевченко.

Він також наголосив, що Дирекція МТСБУ продовжуватиме свій план дій відповідно до Дорожньої  карти розвитку обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, затвердженою Президією МТСБУ  (http://mtsbu.ua/files/Doc2.pdf).

В свою чергу Юрій Гришан зауважив: «Головне, щоб всі органи управління бюро працювали на єдине ціле, оперативно приймаючи рішення необхідні для ринку. У період кризи витрачати дорогоцінний час на з'ясування відносин неприпустимо. В інтересах усіх членів МТСБУ припинити демпінг, зберегти учасників ринку, а також відновити довіру до ринку всіх його клієнтів».

Перевірка "Автоцивілки" ПЕРЕГЛЯНУТИ
ОЦІНКА
ДІЯЛЬНОСТІ
СТРАХОВИКІВ
ПЕРЕГЛЯНУТИ