Новини МТСБУ

ПрАТ «Український страховий дім» втратило статус асоційованого члена МТСБУ

03.10.14

Законом України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» встановлено, що  страховик, який протягом двох місяців має заборгованість перед  МТСБУ щодо сплати у повному обсязі внесків, відрахувань до фондів МТСБУ, створених відповідно до цього Закону, або  компенсації  витрат, здійснених МТСБУ за його зобов’язаннями, втрачає статус асоційованого  та/або  повного члена МТСБУ.

З 03 жовтня 2014 року Приватне акціонерне товариство «Український страховий дім» (далі – ПрАТ «Український страховий дім») втратило статус асоційованого члена Моторного (транспортного) страхового бюро України.

Підставою припинення членства ПрАТ «Український страховий дім» стала заборгованість по сплаті відрахувань до фондів МТСБУ понад два місяці.

Припинення членства в МТСБУ ПрАТ «Український страховий дім»  не звільняє страховика від виконання зобов’язань за укладеними  раніше договорами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників.

 

Перевірка "Автоцивілки" ПЕРЕГЛЯНУТИ
ОЦІНКА
ДІЯЛЬНОСТІ
СТРАХОВИКІВ
ПЕРЕГЛЯНУТИ