Новини МТСБУ

Результати опрацювання скарг за січень-червень 2014 року

04.08.14

Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ) вживає заходи, направлені на покращення якості надання страховиками послуг обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.

За січень-червень 2014 року завдяки сприянню МТСБУ, страховиками-членами МТСБУ здійснена виплата страхового відшкодування по 788 скаргам на загальну суму понад 12,1 млн. грн. 

З початку 2013 року Дирекція МТСБУ почала розглядати вищезазначені скарги по суті, що дає можливість МТСБУ здійснювати постійний моніторинг стану роботи страховиків та оперативно виявляти проблеми в діяльності останніх.

Нагадуємо, що з початку 2013 року завдяки сприянню МТСБУ, страховиками-членами МТСБУ здійснена виплата страхового відшкодування на загальну суму понад 37,6 млн. грн. за результатом розгляду 2 290 скарг.

Для інформування споживачів страхових послуг щодо оцінки діяльності страховиків-членів МТСБУ на офіційному порталі МТСБУ також розміщується відповідна інформація, у тому числі за показником рівня скарг. http://mtsbu.ua/ua/assessment/.

Перевірка "Автоцивілки" ПЕРЕГЛЯНУТИ
ОЦІНКА
ДІЯЛЬНОСТІ
СТРАХОВИКІВ
ПЕРЕГЛЯНУТИ