Новини МТСБУ

Результати опрацювання скарг за січень 2014 року

12.02.14

Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ) спільно з Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг вживають заходи, направлені на покращення якості надання страховиками послуг обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.

За результатами розгляду скарг, отиманих МТСБУ протягом січня 2014 року, страховиками-членами МТСБУ здійснена виплата страхового відшкодування на загальну суму понад 345 тис. грн. 

З початку 2013 року Дирекція МТСБУ почала розглядати вищезазначені скарги по суті, що дає можливість МТСБУ здійснювати постійний моніторинг стану роботи страховиків та оперативно виявляти проблеми в діяльності останніх.

Нагадуємо, що з початку 2013 року страховиками-членами МТСБУ здійснена виплата страхового відшкодування на загальну суму понад 25,845 млн. грн. на підставі рекомендацій МТСБУ, наданих за результатом розгляду 1 526 скарг.

Для інформування споживачів страхових послуг щодо оцінки діяльності страховиків-членів МТСБУ на офіційному порталі МТСБУ також розміщується відповідна інформація, у тому числі за показником рівня скарг. http://mtsbu.ua/ua/assessment/

  Прес-служба МТСБУ

 

Перевірка "Автоцивілки" ПЕРЕГЛЯНУТИ
ОЦІНКА
ДІЯЛЬНОСТІ
СТРАХОВИКІВ
ПЕРЕГЛЯНУТИ