Новини МТСБУ

Міжнародне співробітництво заради захисту інтересів потерпілих в ДТП

03.12.13

    З 01 грудня набув чинності Договір про захист прав відвідувачів 2013 року, укладений між Моторним (транспортним) страховим бюро України та Російським Союзом Автостраховиків.

    Головним завданням Договору є вдосконалення та спрощення існуючої процедури врегулювання страхових випадків, де потерпілою стороною є іноземний водій (відвідувач), а дорожньо-транспортна пригода трапилася на території країни іншої ніж та, яка є місцем постійного проживання такого водія. При цьому хоча б одна з цих двох країн не входить до  Європейського економічного простору.

    Підписання такого двостороннього договору дозволяє підвищити захист інтересів українських водіїв (відвідувачів), що стали учасниками дорожньо-транспортної пригоди на території Російської Федерації, гармонізувати рівень страхового захисту до стандартів, що є обов’язковими для країн Європейського Союзу, та покращити імідж України як туристичного напрямку.

    МТСБУ повідомляє про те, що такі угоди вже підписані з Грецією, Латвією та Туреччиною. Це є свідченням того, що український страховий ринок знаходиться на шляху до встановлення якісно нових стандартів та підходів до забезпечення захисту потерпілих у дорожньо-транспортних пригодах.

Перевірка "Автоцивілки" ПЕРЕГЛЯНУТИ
ОЦІНКА
ДІЯЛЬНОСТІ
СТРАХОВИКІВ
ПЕРЕГЛЯНУТИ