Новини МТСБУ

До уваги автовласників!

21.06.13

     МТСБУ нагадує, що ПрАТ «СК «Лафорт» 04.06.2013 року втратило статус асоційованого члена МТСБУ у зв’язку із заборгованістю понад два місяці до фондів МТСБУ та не має права укладати  договори обов’язкової цивільно-правової відповідальності автовласників (ОСЦПВВНТЗ).

   Використання бланків страхових полісів ОСЦПВВНТЗ, що обліковуються за цією страховою компанією, є неправомірним.

          Дирекція МТСБУ здійснює заходи, спрямовані на вилучення з обігу таких бланків і закликає споживачів страхових послуг утримуватися від укладання договорів ОСЦПВВНТЗ з використанням бланків полісів, у яких зазначене ПрАТ «СК «Лафорт».

    МТСБУ також застерігає автовласників не укладати договори ОСЦПВВНТЗ на бланках полісів колишніх членів МТСБУ – наступних страхових компаній:

  • ПрАТ «НФСК «Добробут»;
  • СК «Інвестсервіс»;
  • ПрАТ АСК «ІнтерТрансПоліс»;
  • ПрАТ «Міська страхова компанія»;
  • ТДВ «СК «РАЙП»;  
  • ПрАТ "Українська екологічна СК".

    Договори ОСЦПВВНТЗ укладені із зазначеними компаніями можуть бути визнані недійсними.

    Пропонуємо особам, які мають невикористані бланки страхових полісів вищезазначених страхових компаній, повернути їх на нашу адресу: Русанівський бул., 8, м. Київ, 02154.

    Для того, щоб перевірити чинність договору та статус бланку полісу, доцільно скористатись спеціально розробленим сервісом на офіційному порталі МТСБУ https://mail.mtibu.kiev.ua/Cbd/Login.aspx?autoauth=true

     У разі перевірки бланку полісу ОСЦПВВНТЗ, що не підлягають використанню, сервіс видає напис: «Увага! Зазначений бланк не може бути використаний для укладення договору обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності. Укладений на зазначеному бланку договір може бути визнаний недійсним».

Перевірка "Автоцивілки" ПЕРЕГЛЯНУТИ
ОЦІНКА
ДІЯЛЬНОСТІ
СТРАХОВИКІВ
ПЕРЕГЛЯНУТИ